E-mail:salamon@salamon.pl
Telefon:87 565 00 99
 
Salamon Consulting
 

Czas i Przestrzeń

2024-01-19

Zapraszamy  na bardzo inspirujące i praktyczne pierwsze spotkanie online w tym roku - 27 lutego.  

Okazuje się, że choć wszyscy jakość radzimy sobie z organizacją Czasu i Przestrzeni, to najczęściej nie do końca efektywnie, a czasem bardzo nieefektywnie. Szkoda, bo da się to robić znacznie lepiej.

Badano najskuteczniejszych handlowców i menedżerów świata w okresie od pandemii Covid do dziś. W czasie trudnym, kryzysowym okazali się cholernie skuteczni. Zamiast spadków, notowali znaczące wzrosty (średnio o 37% rocznie). Wydawało się to zaskakujące, wręcz nieprawdopodobne, bo mówimy o działaniach w branżach, które nie były nijak związane z przeciwdziałaniem Covid. Na dodatek w tych branżach inni byli pogrążeni w kryzysie.

Najpierw przypuszczano, że chodzi o to, że najlepsi stosują inne metody działania i w sprzedaży, i w zarządzaniu. Tak było i metody te warto poznać – przekonaliśmy już wiele polskich firm, że się bardzo opłaca, ale odkryto coś więcej. Najbardziej skutecznych odróżnia od reszty bardzo wydajny sposób radzenia sobie z organizacją Czasu i Przestrzeni. Właśnie – nie tylko Czasu! Robią to inaczej niż większość i w czasie kryzysowym, trudnym to przynosi dużo lepsze efekty niż u pozostałych.

 

Można zarabiać więcej nie pracując więcej i to wtedy, gdy inni sobie nie radzą.

Tajemnice tych sukcesów wyjaśnię w trakcie spotkania. Podsunę zarówno techniki, które się świetnie sprawdziły, ale także sposoby na to, by oszczędzić dużo czasu i to zyskując jeszcze na efektywności.

Czas jest najcenniejszym, czym dysponujemy w życiu. Niektórzy robią to, co najlepsi wykorzystywali już przed wiekami, ale jest też wiele nowych, prostych, a skutecznych sposobów.

 

A wszystko to w skondensowanej formie, łatwej do zastosowania w Twojej pracy już 27 lutego o godzinie 9.00 na kanale YouTube.

Spotkanie potrwa co najmniej 3 godziny.

 

Spotkanie polecamy zwłaszcza szefom, liderom działów, handlowcom, zakupowcom, kierownikom, brygadzistom i wszystkim, którzy mają wrażenie, że się nie wyrabiają z robotą.